RN732BTTD1892C50
MFR.Part #
RN732BTTD1892C50
JLCPCB Part #
C4108473
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS