RN732BTTD1891D100
MFR.Part #
RN732BTTD1891D100
JLCPCB Part #
C4198968
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS