RN732BTTD1891A10
MFR.Part #
RN732BTTD1891A10
JLCPCB Part #
C3919705
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS