RN732BTTD1890D50
MFR.Part #
RN732BTTD1890D50
JLCPCB Part #
C7293022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 189Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS