RN732BTTD1890B25
MFR.Part #
RN732BTTD1890B25
JLCPCB Part #
C4068040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 189Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS