RN732BTTD1870D100
MFR.Part #
RN732BTTD1870D100
JLCPCB Part #
C4331250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS