RN732BTTD1843C25
MFR.Part #
RN732BTTD1843C25
JLCPCB Part #
C4245684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 184kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS