RN732BTTD1842F25
MFR.Part #
RN732BTTD1842F25
JLCPCB Part #
C4345641
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS