RN732BTTD1842F100
MFR.Part #
RN732BTTD1842F100
JLCPCB Part #
C3947735
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS