RN732BTTD1842D10
MFR.Part #
RN732BTTD1842D10
JLCPCB Part #
C4189862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS