RN732BTTD1842A25
MFR.Part #
RN732BTTD1842A25
JLCPCB Part #
C4066503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS