RN732BTTD1841F50
MFR.Part #
RN732BTTD1841F50
JLCPCB Part #
C4120365
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS