RN732BTTD1841B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1841B10
JLCPCB Part #
C3913760
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS