RN732BTTD1840A05
MFR.Part #
RN732BTTD1840A05
JLCPCB Part #
C4005271
Description
-55℃~+155℃ 125mW 184Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS