RN732BTTD1823C25
MFR.Part #
RN732BTTD1823C25
JLCPCB Part #
C4062867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS