RN732BTTD1822A25
MFR.Part #
RN732BTTD1822A25
JLCPCB Part #
C3975647
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS