RN732BTTD1821C50
MFR.Part #
RN732BTTD1821C50
JLCPCB Part #
C4351217
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS