RN732BTTD1820D100
MFR.Part #
RN732BTTD1820D100
JLCPCB Part #
C4216452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS