RN732BTTD1820B25
MFR.Part #
RN732BTTD1820B25
JLCPCB Part #
C3955260
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS