RN732BTTD1803F100
MFR.Part #
RN732BTTD1803F100
JLCPCB Part #
C4270039
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS