RN732BTTD1803D100
MFR.Part #
RN732BTTD1803D100
JLCPCB Part #
C3988106
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS