RN732BTTD1803B25
MFR.Part #
RN732BTTD1803B25
JLCPCB Part #
C6407359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS