RN732BTTD1802C50
MFR.Part #
RN732BTTD1802C50
JLCPCB Part #
C4226658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS