RN732BTTD1800B25
MFR.Part #
RN732BTTD1800B25
JLCPCB Part #
C4043308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS