RN732BTTD17R8D25
MFR.Part #
RN732BTTD17R8D25
JLCPCB Part #
C4349393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS