RN732BTTD17R2D100
MFR.Part #
RN732BTTD17R2D100
JLCPCB Part #
C4235316
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS