RN732BTTD1783F100
MFR.Part #
RN732BTTD1783F100
JLCPCB Part #
C4342830
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS