RN732BTTD1783D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1783D50
JLCPCB Part #
C4263885
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS