RN732BTTD1782F100
MFR.Part #
RN732BTTD1782F100
JLCPCB Part #
C3961369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS