RN732BTTD1781F50
MFR.Part #
RN732BTTD1781F50
JLCPCB Part #
C4268588
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS