RN732BTTD1781D50
MFR.Part #
RN732BTTD1781D50
JLCPCB Part #
C7348242
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS