RN732BTTD1781B25
MFR.Part #
RN732BTTD1781B25
JLCPCB Part #
C4237183
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS