RN732BTTD1780F25
MFR.Part #
RN732BTTD1780F25
JLCPCB Part #
C3988388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS