RN732BTTD1763F25
MFR.Part #
RN732BTTD1763F25
JLCPCB Part #
C4203373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 176kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS