RN732BTTD1762A05
MFR.Part #
RN732BTTD1762A05
JLCPCB Part #
C4017393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS