RN732BTTD1760F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1760F100
JLCPCB Part #
C4119643
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 176Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS