RN732BTTD1740D100
MFR.Part #
RN732BTTD1740D100
JLCPCB Part #
C4024609
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS