RN732BTTD1740A05
MFR.Part #
RN732BTTD1740A05
JLCPCB Part #
C4283566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS