RN732BTTD1723C50
MFR.Part #
RN732BTTD1723C50
JLCPCB Part #
C5863462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 172kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS