RN732BTTD1722A05
MFR.Part #
RN732BTTD1722A05
JLCPCB Part #
C4029567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS