RN732BTTD1721D25
MFR.Part #
RN732BTTD1721D25
JLCPCB Part #
C3993348
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS