RN732BTTD1721D100
MFR.Part #
RN732BTTD1721D100
JLCPCB Part #
C3981388
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS