RN732BTTD1720B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1720B10
JLCPCB Part #
C3973199
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 172Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS