RN732BTTD16R9C50
MFR.Part #
RN732BTTD16R9C50
JLCPCB Part #
C4223558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS