RN732BTTD16R9B50
MFR.Part #
RN732BTTD16R9B50
JLCPCB Part #
C3934123
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS