RN732BTTD16R5B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD16R5B50
JLCPCB Part #
C4164093
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS