RN732BTTD1671F50
MFR.Part #
RN732BTTD1671F50
JLCPCB Part #
C4103534
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS