RN732BTTD1670A10
MFR.Part #
RN732BTTD1670A10
JLCPCB Part #
C3914514
Description
-55℃~+155℃ 125mW 167Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS