RN732BTTD1653D50
MFR.Part #
RN732BTTD1653D50
JLCPCB Part #
C4199923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS