RN732BTTD1652F50
MFR.Part #
RN732BTTD1652F50
JLCPCB Part #
C4036812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS